PHU MEBLE

    PHU MEBLE
o firmie
salony meblowe
siedziba firmy
e-mail


 

  Zamówienia    

Pobierz, wypełnij i prześlij do nas druk zamówienia.

Druk dostępny jest w kilku formatach:Instrukcja dot. składania zamówień przez internet lub fax.

 1. Zamówienia składamy na druku zamówienia, który znajduje się w pliku "druk zamówienia".
 2. Dla zarejestrowania zamówienia należy wypełnić rubryki dot. danych Klienta takich jak imię, nazwisko, adres, nr telefonu, ewentualny adres dostawy oraz wypisać asortyment.
 3. Wypełniony formularz należy wysłać do nas. Przy zamówieniu faksem należy wydrukować formularz, wypełnić i przesłać na nr faksu 58-341-46-68.
 4. W ciągu 24 godzin (dni robocze) dokonamy uzupełnienia zamówienia i odeślemy na określony adres emailowy lub faks do akceptacji.
  Realizacja zamówienia nastąpi w naszym salonie, znajdującym się najbliżej miejsca zamieszkania Klienta.
  Wysokość podanej zaliczki należy wpłacić na nasze konto lub w kasie we wskazanym salonie.
 5. Zaliczkę można wpłacić na nasze konto przelewem (dane do przelewu na druku zamówienia) wpisując w tytule przelewu nadany numer zamówienia lub w kasach naszych salonów (adresy na stronie) - gotówką lub kartą płatniczą.
 6. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpłynięciu na nasze konto wpłaty zaliczki lub po otrzymaniu informacji o dokonanej wpłacie w kasie salonu.
 7. Jeżeli w terminie 2-ch dni od daty dokonanej przedpłaty Klient zgłosi rezygnację z zamówienia lub pracownik firmy PHU Meble Sp. z o.o. poinformuje Klienta o nie uzyskaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez producenta, zamówienie zostanie anulowane a dokonana przedpłata zwrócona Klientowi.
 8. Firma PHU Meble Sp. z o.o. po otrzymaniu zamówionego towaru poinformuje niezwłocznie Klienta o możliwości zrealizowania zamówienia i zwróci się z zapytaniem o wybraną przez Klienta formę zapłaty oraz o termin odbioru osobistego lub ewentualnej usługi dowozu pod wskazany przez Klienta adres.
 9. Odbiory własne mebli mogą być realizowane w godzinach otwarcia salonów z wyjątkiem niedziel i świąt.
 10. Firma PHU Meble Sp. z o.o. świadczy odpłatne usługi montażu mebli (w wys. 8% od wartości zamówionych mebli), które można zamówić w momencie dokonywania zakupu w salonach należących do naszej sieci.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.
Dział handlowy
PHU Meble Sp. z o.o.


  
Projekt i realizacja strony: INVITO.pl    

PHU "MEBLE" Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, nr KRS 0000141808
kapitał zakładowy 209 700,00 zł, REGON 002831194, NIP 584-020-14-82
 


 • Promocje
 • Wyprzedaże
 • Zamówienia