Nasze salony są otwarte

PHU Meble - salony meblowe

Spółka "MEBLE" jako prywatna firma z polskim kapitałem dysponuje siecią salonów meblowych na terenie województwa pomorskiego, a jej zasięg i osiągane obroty plasują naszą spółkę w gronie największych firm meblowych w Polsce.

Salony meblowe na terenie województwa pomorskiego

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MEBLE" Spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku powstało w 1989 roku. Kolejne lata to czas intensywnego rozwoju i przemian w spółce, polegające na koncentracji kapitału, doborze doświadczonej kadry o wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz inwestowaniu w zakup i wystrój obiektów handlowych.

Szeroki asortyment mebli pokojowych, kuchennych, tapicerowanych oraz zestawów modułowych tworzą nowoczesną gamę wyrobów mogących zaspokoić potrzeby szerokich kręgów naszego społeczeństwa.

Stabilna ugruntowana pozycja PHU "MEBLE" na rynku meblarskim, to osiągnięcie zdobyte dzięki szerokiej współpracy z renomowanymi producentami mebli w kraju oraz importerami. Nowe technologie i bogate wzornictwo spowodowało, że obecnie w salonach PHU "MEBLE" prezentowana jest oferta mebli zgodnie z aktualną modą europejską.

Zapraszamy do sieci naszych salonów meblowych.

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, nr KRS 0000141808, kapitał zakładowy 209.700,00 zł, REGON 002831194, NIP 584-020-14-82
Salony meblowe na terenie województwa pomorskiego