Raty 0%

Stół BIAŁY PET HG MWST03 MEBLE WÓJCIK

2419,00 

Stół to najważniejsze miejsce w każdej jadalni, które łączy rodzinę i przyjaciół. Solidy, rozkładany blat z 160 do 240 cm pozwoli na  zorganizowanie sporej ilości miejsca w krótkim czasie. Masywne, stalowe nogi stołu sprawiają, że zestaw jest bardzo stabilny i wytrzymały.
Stół został wyposażony w prowadnicę synchroniczną, która ułatwia samodzielne rozkładanie i składanie, bez użycia siły.
Pod blatem stołu, zostały sprytnie umieszczone aż dwie wkładki, każda ma długość po 40 cm. Dzięki temu Twój stół może zmieniać rozmiar zawsze proporcjonalnie do ilości gości. Z 160 cm możesz go powiększyć do 200 cm, a gdy miejsca nadal będzie za mało, dołóż kolejną wkładkę, wtedy stół będzie miał aż 240 cm.
Konstrukcja stołu pozwala na jego wygodne użytkowanie, przy rozłożonym całkowicie blacie, wciąż wygląda ładnie i lekko. Prosta, minimalistyczna forma oraz kolorystyka bieli i czerni olśni swym niewymuszonym pięknem wiele wnętrz.
Przekonaj się jak stół z kolekcji Ravenna, sprawdzi się w Twoim wnętrzu, dobierz inne elementy z kolekcji i stwórz swój własny azyl.

Szerokość w cm

Wysokość w cm

Głębokość w cm

Kolorystyka

Czarna Perła

Czas realizacji:

od 3 – 6 tygodni

Ilość paczek

Kolekcja:
EAN/SKU: 5900355142538 Kategoria: Tag Brand:

PHU Meble

Przewiń do góry

Chcesz dowiedzieć się więcej
o produkcie?

Stół BIAŁY PET HG MWST03 MEBLE WÓJCIK

Chcesz poznać dostępne kolory i rodzaje tkanin? Wypełnij formularz, a my wkrótce się do Ciebie odezwiemy!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.